Sabri Öztürk, “AK Parti Türk siyasetinde bir milattır”


AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, “AK Parti’nin Türk siyasi hayatında doldurulamaz bir yere sahip olduğunu kaydederek, “AK Parti siyasette bir milattır” dedi.

Partisinin 16. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, 16 yıl önce milletin iradesi ve talebiyle Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarının ileride Türk siyasi hayatında yeri doldurulamayacak bir hareket başlattıklarını kaydetti.

Milletin talebinin ne denli haklı olduğunun ilerleyen süreçlerde daha net anlaşıldığını ve bu nedenle AK Partinin 16 yıldır iktidarda olmasına karşın milletin desteğiyle oylarını arttırarak yola devam ettiğinin altını çizen Öztürk, “Yapılan onca hizmete karşın halkın hala AK Partiye teveccüh göstermesi yapılacak daha çok iş olduğu anlamına geliyor” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hedefin 2023’ten 2053’e çıkarıldığını belirten Sabri Öztürk, parti teşkilatlarında yapılacak değişiklikler ve yeni hükümet sistemiyle Ak Parti’nin hedeflerine daha güçlü şekilde yürüyeceğini kaydetti.

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, “Giresun’umuza, ülkemize ve aziz milletimize AK Parti’yi var ettiği ve yücelttiği için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Cumhuriyet Tarihinin en güçlü partisini kuran ve gücünü milletinden alan Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Kadrolar onların desteğiyle yoluna emin adımlarla ilerleyecek, içerideki ve dışarıdaki düşmanlara asla fırsat vermeyeceklerdir” diye konuştu.

"http://www.giresunhaberci.com/2017/08/16/sabri-ozturk-ak-parti-turk-siyasetinde-bir-milattir/

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Junıor Dale Giresunspor'da

Bulancak’ta 2. Etap TOKİ evleri yapılacak

Gazeteci Namık Baltaoğlu’nun annesi vefat etti